Pvc zemin kaplama

Pvc Zemin Kaplama, günümüzde  oldukça popülerdir. Bunun sebebi sağlığa zararları olmayışı, kullanımı ve uygulamasının da kolay oluşundan kaynaklanmaktadır. PVC zemin kaplama ların pek çok avantajı bulunmaktadır. Temizliğinin kolay olması avantajları arasındadır.

Temizlikle çok zaman harcamadığınız için zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. Bir diğer özelliği ise Anti statik olmasıdır en çok tercih edilen eminlerdir. sudan ve asit kimyasal maddelerden etkilenmeyen ısıya ılıtımlı soğuk geçirmeyen zemin kaplamayı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Anti bakteriyel olma ve tozları içine hapsetme özelliği ile hastanelerde kullanım oranları artmakta ve sağlığın önemli olduğu vurgulanan her alanda kullanılmaya uygunluk gösterir. Renk seçeneği zengin olan kaplamalar ile evlerde de kullanım olanağı sunulmuştur.

Sadece taş ve parke seçeneğinden çıkartılmış olan ve farklı tasarımlarla evlerin büyüsüne renk katılan ortamlar her geçen gün artmaya devam etmektedir. Genellikle evlerde taş ve ahşap desenli tarzlar kullanılarak dikkat çekilmektedir.

İç mekan tasarımlarında kullanılan  sert yapısı ve darbelere olan direnci ile okul, hastane, spor yapılan alanlarda sıra dışı tasarımlar ile hem görsel anlamda tercih edilirken hem de çabuk yıpranmamaktadır. Bu özellikleri ile fazla talep gören kaplama çeşidine her gün yeni renk ve desenler eklenmeye devam etmektedir. Döşeme yapılacak mekânın uygun olup olmaması önceden denetlenmelidir.

Etüt çalışmasının önemli olduğu bu uygulama da zeminin gösterişi bu etüt çalışmasına bağlıdır.özelliği üst tabakası Poliüretan (PUR )ile güçlendirilmiştir Bu sayede yüzeyinin çizilmeye ve lekelenmeye karşı ekstra dirençli olmasını sağlar aynı zamanda temizlik ve bakım maliyetlerinin çok düşük olmasını sağlar.Sizlerde kaliteden yararlanmak için bizlere ulaşıp daha fazla bilgi alabilirsiniz ücretsiz keşif mevcuttur